Кошик
1489 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Натуральний дезодорант "DEO Sandal" NEW 50мл

  • Готово до відправки

426 ₴

Натуральний дезодорант "DEO Sandal" NEW 50мл
Натуральний дезодорант "DEO Sandal" NEW 50мл
Готово до відправки
426 ₴
+380 (96) 460-15-61
Telegram http://t.me/Bingozoo_bot
+380 (96) 460-15-61
Telegram http://t.me/Bingozoo_bot
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Благородний вишуканий деревний, трохи терпкий унісекс-аромат натурального дезодоранту Sandal додає шарму й чарівності його власнику. Завдяки своїм властивостям ефірна олія сандалу «вступає в гру» з природним запахом шкіри людини та створює неповторний індивідуальний нішевий аромат. Дезодорант SANDAL регулює природний мікробний баланс шкіри за допомогою клінічно випробуваного пребіотика BioEcolia, що надалі блокує розвиток «поганих» бактерій. Дезодорант не закупорює сальну залозу та не блокує секрецію поту, що робить його абсолютно безпечним для щоденного використання. Завдяки високій гідрофобності і водовідштовхувальним властивостям, дезодорант запобігає утворенню плям внаслідок потіння або потрапляння води.

 

РЕЗУЛЬТАТ

Захист від запаху поту протягом 8-12 годин.

RENEWAL SYSTEM

Пробудження й відновлення клітин завдяки впливу на обмінні процеси в клітинах та їхньому захисту

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

BIOECOLIA® (пребіотик-олігосахарид), Zinc PCA, AkowellTM Fresh (екстракти смоли мирри та уснеї бородоподібної), Citrofol AL (триетилцитрат), ефірна олія сандалу, екстракт грейпфрута, перуанський бальзам.

Характеристики
Основні
ВиробникChoice
Країна виробникУкраїна
Тип засобуАнтиперспірант
Інформація для замовлення
  • Ціна: 426 ₴